Іноді дорослим легше щось зробити самим, ніж довірити це підліткам. Але якщо сьогодні навчити школярів правильним принципам, вони це підхоплять на все своє життя. Судіть самі.
17 грудня в місті Ніжин Чернігівської області стартувала масштабна акція «Діти – дітям», в якій школярі своїми руками готували подарунки для хлопців в дитячих будинках.
Збір команди, підготовка, кілька форс-мажорів – і результати, які перевершили всі очікування! Але про все по порядку …

Головна ідея була в тому, щоб навчити підлітків в звичайних школах дарувати свою любов іншим дітям. Для цього наша команда провела майстер-клас для школярів з розмальовування футболок. Хлопці підготували яскраві та нестандартні подарунки для дітей-сиріт в дитячих будинках. Крім того, під час роботи всі разом міркували про те, що ж краще: брати чи віддавати, отримувати подарунки або докласти зусиль і ощасливити когось іншого?

Коли все футболки були розмальовані, наша команда вирушила до дитячих будинків, де діти сироти, уявіть собі, отримали хенд-мейд футболки від своїх однолітків! Від таких же хлопців, як і вони самі! Радості і натхнення не було меж!

Дети в Нежинском детском доме получают свои подарки!
Для хлопців в звичайних школах участь в акції «Діти – дітям» стало дуже важливим. Вони переконалися, що вже в своєму віці можуть підтримати тих діток, які зараз живуть без сім’ї, зробити щось значуще для іншої людини. Їх приклад дуже надихнув приймаючу сторону. І діти в дитячих будинках з ентузіазмом прийняли естафету і тепер самі будуть розмальовувати футболки для інших хлопців, які виявилися без сім’ї.

Так закрутився цілий круг добра! І це коло поширилося і на інші дитячі будинки, з якими ми працюємо, але на цей раз театральною хвилею.

Приносимо велику подяку Прилуцької гімназії №1 та Управлінню освіти Прилуцької міської ради, які взяли активну участь і підтримали акцію «Діти – дітям».


